Komentari i pitanja

Ispunite kontakt formu svojim podacima i komentarima ili pitanjima.

+ =
 

GDJE SE NALAZIMO?

 

EUROPA

Položaj Republike Hrvatske u Europi

HRVATSKA

Položaj grada Požege u Republici Hrvatskoj

POŽEŠKA ŽUPANIJA

Položaj grada Požege u Požeško-slavonskoj županiji

POŽEGA

Položaj Gimnazije u Požegi
 
gimnazija menu
 

NOVOSTI

 
 
sve rubrike Službeno Postignuća Školska svakodnevica Kultura Sport Putopisi Zanimljivosti Predstavljamo Mozaik Najave
 
 
08.02.2018. u 11:18
 

Gimnazijalci opet uspješni u prirodnim znanostima

Finale Junior Freshhh natjecanja

 

Gimnazija Požega dobila vrijednu nagradu kao škola s najviše prijavljenih timova na natjecanju.

Finale Junior Freshhh natjecanja

U petak, 2. veljače 2018. godine, učenici Ana Šarić, Karla Markulin i Stjepan Smojver (3.b) u pratnji profesorice Magdalene Srdarević posjetili su sjedište INA-e u Zagrebu gdje je održano finale natjecanja Junior Freshhh. Naša škola primila je vrijednu nagradu, robota Fishera, kao škola s najviše prijavljenih timova (preko 40 prijavljenih timova i preko 120 učenika).

Najbolja ekipa Gimnazije dan je provela slušajući zanimljiva predavanja te sudjelujući u natjecanju zabavnog karaktera. Učenici su imali zadatak izgraditi Bušaći toranj od pomalo neobičnih materijala. Žiri je ocjenjivao visinu, stabilnost i estetiku tornja. Kako je to izgledalo, možete pogledati na priloženim fotografijama.

Svoje doživljaje ispričali su nam Ana, Karla i Stjepan:

„Ovo je bilo jedno predivno iskustvo koje bi svakako svima preporučili. Pozivamo naše učenike da se prijave i nagodinu jer možda baš oni budu imali priliku sudjelovati na ovakvom događaju.“ 

Dana 7. veljače 2018. godine okupili smo timove u našoj školskoj knjižnici kako bismo im zahvalili na sudjelovanju, ali i promociji naše Škole. Ravnateljica je pozdravila učenike, zahvalila im i čestitala, jer ipak su oni uložili svoje vrijeme, trud i rad u ovo natjecanje i tako Gimnaziji omogućili ovu vrijednu nagradu.

Autor: Aktiv matematike i informatike
 
Dodaj na Facebook Objavi na Twitter-u
Pregledano puta: 1563
Vezane fotografije
 
 
Siječanj 2019
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
 
 
 
Izvannastavne aktivnosti E-dnevnik za učenike E-dnevnik za nastavnike Sustav e-učenja Evaluator Nikola Tesla DAR*MAR GEL Učenički radovi Inicijalni testovi Bivši učenici