Od 3. do 14. svibnja 2021. godine, učenici 4. razreda nastavljaju pohađati nastavu uživo u školi (Model A), a učenici ostalih razreda će za to vrijeme raditi kod kuće prema modelu C (nastava na daljinu).

Poštovani i dragi učenici i roditelji!

Prema preporuci Stožera civilne zaštite, Požeško-slavonska županija je kao osnivač naše škole donijela 30. travnja Odluku o provođenju nastave od 3. do 14. svibnja 2021. godine. Nastava će se za učenike 4. razreda naše škole nastaviti odvijati uživo u školi, prema modelu A, poštujući kao i do sada sve propisane epidemiološke mjere. Za učenike ostalih razrednih odjela (1. - 3.) nastava će se u navedenom razdoblju odvijati prema modelu C (na daljinu).

Nastava se odvija u jednoj smjeni prema postojećem rasporedu s dva veća odmora u danu, a školski sati za nastavu prema oba modela traju po 45 minuta.

 

Ravnateljica

dr. sc. Vesna Vlašić