Naše Školsko sportsko društvo „Gimnazija“ dijeli treću nagradu s još tri ŠSD-a u izboru najboljih školskih sportskih društava u prethodnoj školskoj godini 2019./2020. u kategoriji srednjih škola.

Hrvatski školski sportski savez je našem Školskom sportskom društvu „Gimnazija“ dodijelio treću nagradu u kategoriji najboljih srednjoškolskih školskih sportskih društava u 2019./2020. školskoj godini. Savez je svakom školskom sportskom društvu vrednovao pobjede na državnim školskim sportskim natjecanjima, nastupe i uspjehe na međunarodnim školskim sportskim natjecanjima, provođenje programa “Univerzalna sportska škola” i “Vježbaonica” te sudjelovanje u projektima poput “Vrtim zdravi film”, “Školski plesni virtualni show” te “Školski sport i olimpijski pokret”, a ŠSD "Gimnazija" je u tome bilo vrlo uspješno.

Hrvatski školski sportski savez će svečanu dodjelu priznanja u školskom sportu 2021. godine održati u petak 25. lipnja 2021. godine u 14:00 sati u hotelu The Westin Zagreb, gdje će ugostiti sva najbolja školska sportska društva i obrazovne djelatnike kojima dodjeljuje posebna priznanja.

Ponosno čestitamo svim našim sportašicama i sportašima te njihovim nastavnicima, voditeljima aktivnosti ŠSD „Gimnazija“, na sportskim postignućima i ovom vrijednom društvenom priznanju!