Dana 3. ožujka 2020. Ekonomska škola u Požegi bila je domaćin županijskoga Natjecanja iz engleskoga jezika.

Test se sastojao od slušanja teksta, čitanja teksta s razumijevanjem te poznavanja gramatike i vokabulara engleskoga jezika, a naši učenici pokazali su zavidno znanje u rješavanju zahtjevnih zadataka.   

U kategoriji 2. razreda prvo mjesto zauzeo je Marijan Tadijal, drugo mjesto Borna Svjetličić, a treće mjesto zauzeo je Marin Grbeš. U kategoriji 4. razreda, kao i kod 2. razreda, prva tri mjesta zauzeli su naši učenici. Prvo mjesto osvojila je Blaženka Čuže, drugo mjesto Iva Katić, a treće mjesto osvojio je Franko Puljić.     
                                               
Nakon objave konačnih rezultata uslijedila je dodjela pohvalnica i nagrada za najuspješnije učenike. Mentorica učenika 2. razreda je profesorica Maja Janković-Pažin, a 4. razreda profesorica Dubravka Čokrlić.
                                                                                                                             
Nika Miličević, 2.b